čtvrtek
22.03.2018
18:00 až 21:00
cena: 200/150 Kč

Drazí přátelé, srdečně Vás zveme na jedinečnou přednášku Radomila Hradila s názvem Změna paradigmatu – dovedeme si ji představit? Přednáška se uskuteční 22. 3. 2018 od 18:00 v prostorách Plzeňské Zastávky. 
……………………..……………………..……………………..……………………..….

Že je naše civilizace pomalu v koncích, je mnohým z nás zřejmé již delší dobu. Cítíme, že je nutná změna paradigmatu. Co to ale znamená? Jak by mělo či mohlo vypadat to nové paradigma? Čím by se mělo vyznačovat a jak bych se měl proměnit já sám, aby mohlo nastat? Paradigma vypovídá o našem vztahu ke světu, našem pohledu na svět a našem prožívání světa. Bylo dřív jiné než dnes? A jak dosáhneme toho, aby jiné než dnes bylo v příštích, pokud možno nepříliš vzdálených dobách? Nastane změna paradigmatu samovolně, anebo je závislá na našem přičinění? Odpovědi na tyto otázky budeme hledat v tomto společném večeru.
……………………..……………………..……………………..……………………..

Radomil Hradil je překladatel, vydavatel a autor se zemědělskými a zahradnickými kořeny. Nechává se inspirovat anthroposofií Rudolfa Steinera či geomantií Marko Pogačnika. Pevně kořenit v zemi a hlavou se dotýkat nebe je jeho krédem.
……………………..……………………..……………………..……………………..….

Pokud si chcete zakoupit vstupenku, pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat na mail anima.mundi.plzen@gmail.com Vaše křestní jméno a příjmení, k tomu připojit název přednášky, datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili.
Na to Vám platbu potvrdíme a zapíšeme si do seznamu.
U vstupu pouze nahlásíte své jméno.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250030/3030
Mail, na který zašlete informace k platbě: anima.mundi.plzen@gmail.com
……………………..……………………..……………………..……………………..
Vstupné na místě: 200,-
Vstupné v předprodeji: 150,-

Zastavte se
na zastávce