čtvrtek
26.01.2017
17:30 až 20:30
cena: 350 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Co vám říká vaše tělo, toužíte porozumět, pochopit, uzdravit se, žít šťastný život v hojnosti, proč se nemůžete pohnout z místa?
Hravým způsobem – oslovením toho, co vás tíží, konstelačním postavením, pohybem těla vedeného hudbou, prací s energetickým polem, můžete najít souvislosti vaší životní situace a tím uvolnit překážky v proudění vaší životní energie. Vše řídí váš záměr, vnitřní pocit jaký toužíte žít.

Hlašte se předem prosím na: simicova.h@seznam.cz
Cena 350 Kč (platba na místě)
S sebou: pohodlné oblečení, teplé ponožky nebo přezůvky

Setkáním provází MUDr. Lenka Polívková:
25 let pracuji jako praktická lékařka. Celý svůj profesní život jsem věnovala hledání způsobů, jak uzdravit nemoci svých pacientů. Na své cestě jsem objevovala hlubší souvislosti a příčiny tělesných strádání, propasti bolestných emocí, vztahů, stále se opakujících programů dětských traumat. V současné době vnímám každého člověka jako jedinečnou bytost, životní obtíže pak, jako příležitost k pochopení sebe sama. Své místo vidím ne jako místo autority, která ví, jak léčit, ale jako společně hledajícího na cestě každého člověka, který ke mně přichází a sám dosud nenašel odpovědi na své otázky.

Tento seminář je první v plánovaném cyklu setkávání
CESTA K CELISTVOSTI
Motto: „Pokud naše životní energie volně proudí – žijeme, jsme šťastní a zdraví. Žijeme, abychom nechávali naši životní energii proudit. Je na nás, máme-li odvahu tímto směrem kráčet.“

… na zastávku přicházejí lidé ve chvíli, kdy opouští to staré, známé a vydávají se na cestu. Někdy dobrovolně, plni vlastních plánů, někdy, aniž by si to přáli, musí odjet, protože to staré už skončilo…
Na zastávce si kupují lístek na cestu, možná se s někým ještě loučí, možná tu na ně někdo čeká, možná se potřebují před cestou občerstvit a možná zjistit, kam je vlak za zbytek peněz, které mají u sebe, odveze. Možná potřebují někam vyjet na krátký výlet. A možná touží jen se ohřát a nebýt sami, protože tady je vždy teploučko a vždy tu někdo je.

Zastavte se
na zastávce