pátek
09.02.2018
17:00 až 20:00

Výstava obrazů Františky Janečkové / Podoby ženské energie. Maluji a vnitřně prožívám různé kvality ženské energie (otevírání srdce, přijímání, citovost, přitažlivost, svůdnost, něha, jemnost, bezpečí, naplňování, vyživování, atd., které z obrazů pak vyzařují. Zvu vás na svou výstavu, kde si užijete kromě estetického zážitku, také energetickou koupel v ženských energiích. Muži jsou vítáni.

V rámci vernisáže se uskuteční od 18:00 přednáška Františky Janečkové na téma Láska a uznání v partnerském vztahu.

Žena chce, aby muž byl milující, hodný, chytrý, bohatý, krásný… atp. (doplňte své vlastní požadavky). Muž chce aby žena byla laskavá, krásná, sexy, mateřská…atp. (doplňte své vlastní požadavky).
Od partnera všeobecně chceme, aby nás miloval a doplňoval naší prázdnotu. Partner mi v našem vztahu dělá zrcadlo, kdo jsem vlastně já sama. Partnerství může být vnímáno jako nejvyšší škola osobního a duchovního růstu ve smyslu sebepoznání a vědomě laskavého jednání.

Františka Janečková je malířka a terapeutka, žila 35 let ve Francii a přináší nám své zkušenosti z terapie i koučování, kdy klade důraz na sebepoznávání a vědomé odhalení programů, které nás podvědomě vedou k radostem, nemocím i starostem.
frantiskajaneckova.com

Vstupné na obě akce 90 Kč (senioři, ZTP a studenti 60 Kč)

Zastavte se
na zastávce