sobota
16.07.2016
22.07.2016
cena: 4 200 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Mezinárodní výtvarný kurz. Védské umění je metoda a program založený švédským umělcem Curtem Källmanem (1938-2010). Důležitou částí této metody je „17 védských principů umění a života“.

Curt Källman získal názvy těchto principů v roce 1974 od slavného indického učitele meditace Mahrishi Mahesh Yogiho. Védské umění je podobné praxi všímavosti, ale k uvědomění sebe sama a větší pozornosti vás vede prostřednictvím umění a tvorby. Je to skvělé metoda, která přináší zároveň klid i dynamiku, reflexi i expresivitu. Pomůže vám uvolnit se od stresu, zbavit se strachu z vlastního projevu, nabídne meditativní cestu i velkou zábavu. Metoda může být zajímavá jak pro umělce, tak pro lidi bez jakýchkoliv zkušeností.

Základní kurz je úvodem do 17 principů, které vám pomohou rozvinout vaši schopnost tvořit svobodně a bez omezení. Na tento kurz navazují pokračující kurzy a kurzy pro lektory, které se konají
na mnoho místech po Evropě. Prostor, kde budeme tvořit, je bývalá nádražní hala. Na místě nejsou zavazující otevírací hodiny, můžeme tvořit, jak dlouho budeme chtít.

Lektorka:

Joana Bodzek
www.joannabodzek.com
Joana je designérka, učitelka a umělkyně žijící ve Švédsku.

Místo konání:

Plzeň zastávka
Přeštická 4, Plzeň 301 00

Cena: 4 200 Kč
Registrace: 777 793 735
simicova.h@seznam.cz

Výuka bude probíhat v angličtině (s možností tlumočení do ČJ).
Základní materiál na tvorbu bude na místě k dispozici, ostatní je možné v průběhu dokoupit.
Těšíme se na společnou tvorbu.
Jste srdečně zváni!

Zastavte se
na zastávce