sobota
12.01.2019
9:30
cena: 400 Kč
nutná rezervace
sasa.vok@seznam.cz

Tantra jóga pro ženy Mohendžodáro, je pro všechny ženy, které chtějí vystoupit z každodenní rutiny. Pro ty, co si chtějí dopřát něco výživného pro sebe, pro ty, co chtějí od života něco víc.
Posvátný staroindický rituál, který podporuje a rozvíjí ženskost. Učí zacházet s životní energií, navozuje harmonii a svěžest. Mohendžodáro má blahodárný vliv na fyzické a psychické zdraví žen.
Setkání je zaměřené na 2. ásánu – Vnitřní zrak, ženský aspekt kněžka/ čarodějnice. Budeme rozvíjet a posilovat svou intuici a vnitřní moudrost. Aspekt kněžky symbolizuje vnitřní duchovní život ženy a její mentální schopnosti. Umožňuje nám vnímat život podle sebe a rozhodovat se podle sebe. Žít život v pravdě a upřímnosti. To vše v bezpečném ženském kruhu. Ženská podpora, ženská sounáležitost.

Mohendžodáro je vhodné pro ženy každého věku, akce je vhodná pro začátečnice i pokročilé.

S sebou: pohodlný ženský oděv, šátek

Na akci je nutné si rezervovat místo písemně lektorce na níže uvedených kontaktech nebo na FB.

Kurz vede akreditovaná cvičitelka Saša Němcová, více o Mohendžodáru a lektorce se dozvíte zde: www.sasanemcova.cz, sasa.vok@seznam.cz, 721 903 876.

Zakladatelé Mohendžodáro jsou MUDr. Monika Sičová a Ing. Igor Samotný. Tatra-jóga Mohendžodáro, www.mohendzodaro.eu, www.mohendzodaro.cz, info@sugama.cz.

Zastavte se
na zastávce