neděle
26.05.2019
10:00 až 17:00
nutná rezervace

Na Zastávce máme v neděli tu čest a jedinečnou příležitost se setkat se šamanem z Tuvy. Eker Dovuu – jihosibiřský šaman nové generace. Své šamanské poslání praktikuje již od svých patnácti let.
Je pokračovatelem mongolského rodu Dovuu, k němuž patřila řada vědoucích šamanů a šamanek. Z Ekerovy rodiny vzešli také známí akrobati, provazochodci a polykači ohně. Do České republiky přijíždí na pozvání Lary Kucher, s níž spolupracuje a která setkání tlumočí.

Lara Kucher – viscerální terapeutka, psycholožka a šamanka. Vystudovala na Ukrajině obory filologie a psychologie.
Pobývala v šamanských centrech na Sibiři, kde získala šamanská zasvěcení. Absolvovala kurzy sportovních a
rekondičních masáží, semináře japonské Yumeiho terapie a v Rusku si osvojila metody visceralní terapie a sibiřských
masáží. Prošla ročním výcvikem rodinných konstelací u Moa Doris a Josefa Grevenstette z Německa. Též absolvovala
kurzy Terapie přitahovacích polí pod vedením neurochirurga Dr. K. Eberta z USA.

Seminář bude plný příběhů a povídání o životě v Tuvě, šamanismu a přírodě.  Pokud si budete chtít vyrobit ochrannou figurku nebo amulet, přineste si šití, kousky různých látek, trochu korálků, minci, hrst rýže… Na závěr každému Eker provede opravdu silnou očistu.

Doporučuji účast z osobní zkušenosti, strávila jsem s Ekerem celý víkend, včetně úplňkového rituálu a opravdu jsem vděčná za setkání s ním .

Voda, čaj a koláč na občerstvení zdarma z lásky pro vás.

Potřebuji závaznou rezervaci do pátku nejpozději, bez finanční zálohy, neboť věřím, že jste zodpovědní za své rozhodnutí.
Napište mi zprávu nebo do komentáře jméno a počet míst.

Cena: 1200 Kč v hotovosti na místě, zahrnuje: nájem prostoru, náklady na cestu, práci překladatelky, čas setkání se šamanem.

Zastavte se
na zastávce