čtvrtek
02.07.2020
18:00 až 20:00
nutná rezervace

Heinz-Peter Röhr poukazuje na skutečnost, že zdravému pocitu vlastní hodnoty stojí často v cestě určité vnitřní vzorce či programy. Ty lze přirovnat k softwaru, který člověku umožňuje pouze určitý typ operací. A lidé s nedostatečným pocitem vlastní hodnoty jsou obvykle „naprogramováni“ tak, že své vlastní spokojenosti stojí v cestě…
Heinz-Peter Röhr radí jak sebedestruktivní vnitřní naprogramování rozpoznat. Vychází z poznatků a konceptů různých psychologických směrů a psychoterapeutických škol – z psychoanalýzy, KBT, transakční analýzy, existenciální psychoterapie – a s jejich využitím následně pomáhá, jak ze starých programů vystoupit a zaujmout nový postoj k sobě i k životu.
Sebedestruktivní vnitřní programy komplikují výrazným způsobem život mnohým z nás. Důsledkem mohou být často úzkosti, deprese, psychosomatická onemocnění nebo různé formy závislostí.

Po přednášce proběhne diskuse, kde bude možné se ptát a sdílet své názory a zkušenosti
Téma zpracoval Lukáš Karas a povídáním nás jako moderátor bude provázet Jirka Hokr.

Druhý večer na téma Sebedestruktivní vnitřní programy z cyklu přednášek a diskusí o myšlenkách z knih o sebepoznání Rozhovory s knihou. Jirka Hokr (Energie Země) a Lukáš Karas (Anima Mundi) každé dva týdny zpracují vybranou knihy na živou i online přednášku.

Na přednášku můžete přijít osobě do inspirativních prostor Plzeň Zastávka a nebo sledovat živé online vysílání z pohodlí domova odkudkoli na světě 🙂 Odkaz ke sledování včas zveřejníme.

Vstupné na živou přednášku s diskusí je 120Kč, online sledování je za dobrovolný příspěvek zde http://energiezeme.cz/prispet/
………………………………………………………………………………

Lukáš Karas
Vede kurz práce se sny nazvaný Hypnos a kurz archetypální psychologie Pantheon duše.
Organizuje projekt Anima Mundi. Provozuje terapeutickou praxi a nabízí poradenství při práci se sny. Dlouhodobě se zajímá o mytologii, hlubinnou psychologii, mimořádné stavy vědomí, umění a pohádky. Ve svých přednáškách využívá poznatky z těchto různorodých oblastí, aby se pokusil předložit mapu vnitřní skutečnosti. Během let jako terapeut, kdy pracoval například v centru pro drogově závislé, dospěl k závěru, že práce se sny může být tou nejrychlejší cestou k duševnímu rozvoji.

Jirka Hokr (Energie Země) je průvodce sebepoznáním – provází na individuálních sezeních i na skupinových ceremoniích a workshopech. Pravidelně vede výpravy za sebepoznáním za šamany do Peru a Ekvádoru, u kterých sám prošel intenzivním učením.

Zastavte se
na zastávce