neděle
13.01.2019
10:30 až 17:30
cena: 590 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Workshop polyfonií a mnohohlasů z celého světa s Katkou Kotkovou. Necháme se unášet rytmem a melodií jednoduchých polyfonických skladeb, písní medicíny a improvizací, kde každý najde svůj hlas. Zažijeme svobodné a harmonické propojení v různorodosti a z toho plynoucí spoustu radosti a překvapivou krásu souznění, kde každý z nás se stává jedinečným vláknem v pestrobarevném koberci zvuku. Předchozí zkušenosti se zpěvem jsou vítané, ale nejsou nutné, stačí otevřené srdce a ochota nechat zaznít svůj hlas, to ostatní přijde samo.

Cena: 590 Kč (při platbě do 1. 1. 2019), na místě 690 Kč
Registrace na: simicova.h@seznam.cz

O lektorce Kateřině Kotkové:
„Jsem vášnivou sběratelkou především lidových a silových písní z celého světa. Miluji jejich jednoduchost, která spojuje
duši člověka s hlubokou duší světa. Tyto písně také ráda s úctou používám při obnově starých rituálů k uctění cyklů Země.
Budu se těšit na společné chvíle a na koberec, který utkáme!”

Katka je průvodkyně, terapeutka, dula, hudebnice, lingvistka, vizionářka. Hlavním motem jejího působení je návrat k přirozenosti a vnitřní moudrosti. Velkou inspirací je jí moudrost přírodních národů. Jsou jí blízká témata ženského těla a duše, zejména přirozený porod jako potenciál transformace ženy a společnosti. Praktikuje Shiatsu, Cranio, One-Brain, Bachovu k. t., je mistrem Reiki. V Praze založila a několik let vedla holistické centrum Vlčí Mák. Vede kurzy shiatsu a ženské skupiny. V současné době se podílí na vedení komunitní školky a školy ZeMě, kde vytváří koncepci školy a je průvodkyní dětí. Podporuje skupiny rodičů v zakládání a vedení komunitních škol. Ráda zpívá a hraje na housle a kytaru. Vydala se svou sestrou autorské CD “Vyrostla tu kytička”. Žije se svým mužem a třemi dětmi v Řevnicích.

Zastavte se
na zastávce