čtvrtek
01.11.2018
18:00 až 21:00
cena: 150/180 Kč
nutná rezervace

Plzeň Zastávka, Anima Mundi, Asaya a Václav Dejčmar uvádí: Projekci dokumentárního zážitkového filmu „Bufo Alvarius – The Underground Secret“. Diskuze po projekci se zúčastní režisér Filip Záruba a odborný poradce filmu Ondřej Bahník. Před promítáním se můžete těšit na tanečně dramatický audio vizuální obřad pro matku Zemi a čtyři elementy.

http://www.plzenzastavka.cz

Plzeň Zastávka, Přeštická 4

https://www.facebook.com/plzenzastavka.cz/

O filmu: Radikální svědectví o nejsilnějším známém přírodním psychedeliku, tryptaminu 5-MeO-DMT a žábě Bufo Alvarius ze sonorské pouště. Film je koncipován jako strhující audio-vizuální dobrodružství, které umocňují originální zážitkové animace inspirované touto mimořádnou látkou. Fascinující výpovědi skupiny psychonautů, kteří se za zkušeností s Bufo Alvarius vydali na cestu do Jižní Ameriky, dokreslují osobní příběhy nestora transpersonální psychologie Stanislava Grofa a novodobého šamana Octavio Rettiga, který ceremoniální kontakt s uvedenou substancí zprostředkoval tisícům dobrovolníků z celého světa. Mnohým změnila život. Původní záměr tvůrců natočit dokumentární reportáž vygradoval do intenzivní filmové meditace o povaze vědomí a bytí.
…………………………………………………………………………………………….
Pokud si chcete zakoupit vstupenku, pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat na mail anima.mundi.rezervace@gmail.com Vaše křestní jméno a příjmení, k tomu připojit datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili.
Na to Vám platbu potvrdíme a zapíšeme si do seznamu.
U vstupu pouze nahlásíte své jméno.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250030/3030
Cena vstupenky v předprodeji: 150,-
………………………………………………………………………………………………
Vstupné na místě: 180,-
Vstupné v předprodeji: 150,-
……………………………………………………………………………………………….

Vstup od 18 let!

Zastavte se
na zastávce