čtvrtek
31.05.2018
18:00 až 21:00
cena: 200/250 Kč

Cílem Pjéra la Šé´ze není zkoumání pověsti o grálu z literárně-historického hlediska. Látka poskytnutá vyprávěními o grálu má být zkoumána spíše z hlediska hlubinné psychologie. Podobně jako ve středověké alchymii a její zvláštní produkci symbolů se i v těchto poetických fantazijních výtvorech a jejich symbolice odrážejí hluboko uložené, nevědomé duševní procesy, které mají dodnes mimořádný význam, neboť připravují a předjímají duchovní problém moderního člověka.

Drazí přátelé, srdečně Vás zveme na setkání s Pjérem la Šé´zem. Přednáška s názvem Legenda o svatém grálu se uskuteční 31. 5. 2018 od 18:00 na Plzeňské Zastávce.

……………………..……………………..……………………..……………………..…..

Pjér la Šé´z

Pjér la Šé’z provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadla Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda. V hudební oblasti působí ve znovu obnovené bigbítové kapele Rakousko-Uhersko. Vydal zatím tři publikace – psychologickou studii Indián – zpráva o archetypu, hlubinný román o hledání sebe sama Den svatého Ignora a novelu ve stylu realistického vizionářství Cesta. Dále vydal hlubinnou studii Psychologie souhlasu. Zajímají jej především otázky možností lidského bytí v tomto světě.
……………………..……………………..……………………..……………………..….

Pokud si chcete zakoupit vstupenku, pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat na mail anima.mundi.plzen@gmail.com Vaše křestní jméno a příjmení, k tomu připojit datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili.
Na to Vám platbu potvrdíme a zapíšeme si do seznamu.
U vstupu pouze nahlásíte své jméno.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250030/3030
Mail, na který zašlete informace k platbě: anima.mundi.plzen@gmail.com
Cena vstupenky v předprodeji: 200,-
……………………..……………………..……………………..……………………..….

Vstupné na místě: 250,-
Vstupné v předprodeji: 200,-

Zastavte se
na zastávce