středa
19.06.2024
10:00
cena: 50 Kč

Hlučná přednáška pro zvídavé rodiče, divoké děti a odvážné hosty je opět tu! Jsme rádi, že pozvání přijala Adéla Hložková, lékařka paliativního týmu FN Plzeň.

Péče o pacienty v závěru života přináší do společnosti zpět téma smrti a umírání. Ruku v ruce přichází otázka rozhodování o vlastním životě, životních hodnotách a lidských potřebách. Paliativní týmy se starají o všechny složky lidského bytí, a to ne jen u svých pacientů, ale i u jejich blízkých, kterých se nevyléčitelná choroba velmi silně dotýká. 

Co se vám v souvislosti s touto náročnou oblastí honí hlavou? A jak bychom téma umírání měli sdílet s dětmi? Přijďte se zeptat!

Adéla Hložková pracuje kromě paliativního týmu na záchranné službě, a i tam se spolu s kolegy snaží zavádět principy paliativní péče u pacientů s nepříznivou diagnózou. 

Noisy Talks je série přednášek určených svým obsahem především dospělému publiku, na kterých jsou ale děti vítány. O jejich přítomnosti jsou řečníci i řečnice obeznámeni a každý, kdo se akce účastní, tak činí s vědomím, že děti budou pravděpodobně pobíhat, brmlat, hrát si atp. Na místě pro ně bude připravený malý improvizovaný dětský koutek.

Vstupné 50 Kč (platí jen dospělí)

Zastavte se
na zastávce