středa
14.06.2023
14:00
cena: 50 Kč

Další hlučná přednáška pro zvídavé rodiče, divoké děti a odvážné hosty je tu! Jsme rádi, že pozvání přijala Tereza Dobiášová Krejčí, spisovatelka, režisérka a kurátorka interaktivních expozic pro děti a Sylva Kofroňová, která má na starosti realizaci výstav ve Sladovně Písek, největší dětské galerii v Čechách. 

Během přednášky se dozvíte, jak by měla vypadat muzea a galerie, ve kterých se dospělí i děti naučí, co je potřeba pro 21. století. Jak se taková místa vytvářejí a kde je můžete najít u nás i v Evropě?

Děti jsou na akci vítány. O jejich přítomnosti jsou řečníci obeznámeni a každý, kdo se akce účastní, tak činí s vědomím, že děti budou pravděpodobně pobíhat, brmlat, hrát si atp. Na místě pro ně bude připravený improvizovaný dětský koutek, takže doporučujeme přinést raději i pár hraček z vlastních zásob.
Cena: 50 Kč / platí jen dospělí
Po přednášce následuje výtvarná dílna Akvarel pro nejmenší, kterou povede Sylva Kofroňová a je inspirována tvorbou Daisy Mrázkové. Více info zde. Vstupné na dílnu je se vstupenkou na přednášku zdarma.

Zastavte se
na zastávce