neděle
27.11.2016
19:30
cena: 250 / 200 Kč

Drazí přátelé hudby, plzeňská rodino, máme velikou radost, že poprvé v ČR – a to přímo u nás v Plzni – můžeme uvítat britskou zpěvačku, textařku, ženu něžného půvabu, jedinečného hlasu, NESSI GOMES, která přijede představit hudbu svého nového alba: ‚Diamonds & Demons‘.

S Nessinou hudbou se budete moci potkat naživo v rámci večerního intimního koncertu, který bude zakončením neobyčejného dne DAROVÁNKY FEST v Plzni na Zastávce 27.11. Více zde:https://www.facebook.com/events/313253342384572/

A proč je koncert v Plzni nazván intimním? To proto, že se nás na Zastávku nevejde zase až tolik a také proto, že Zastávka je jedinečný prostor, který navozuje pocit domova, kde se můžete v klidu posadit, zabalit se do deky, obejmout své blízké, dát si nějaký výborný teplý nápoj a zaposlouchat se do magické hudby a hlasu, který promlouvá k vašim srdcím i duším a přináší sem tam jemné mrazení…Tak co, přijdete? 🙂

VSTUPENKY: 250 Kč / pro účastníky Darovánek 200 Kč

Kvůli limitované kapacitě prostoru je potřeba si svoje místo na koncert předem rezervovat emailem. Platba proběhne v hotovosti před zahájením koncertu.

Rezervace přijímá HELENA ŠIMICOVÁ na emailu simicova.h@seznam.cz

S láskou a radostí ze společného setkávání
Nessi GOMES / www.nessigomesmusic.com.
&
Vlaďka Boudová / www.almadelaevents.com

O NESSI
Narodila se portugalské rodině na anglickém ostrůvku Guernsey. Vliv na její počáteční tvorbu měly obě země, se kterými byla propojena – přítomna byla tradiční, emocionální až fatální esence portugalského hudebního stylu FADO i britská progresivně moderní inspirace.

Před šesti lety prošla Nessi hudebním vnitřním přerodem poté, co opustila místo, kde trávila teměř celý život (Channel Island, UK) a vydala se žít do Střední Ameriky. Roky, které tam strávila, doslova otřásly jejím světem a daly nový směr její tvorbě. Opustila zřejmá témata lásky, ztráty a zlomených srdcí, o kterých zpívala dosud a jala se hluboce zkoumat svou vnitřní mapu, včetně citlivých míst – strachů, nejistot, ale i krásy a světla, které objevila.

Její výstřední a emotivní hlas začal odrážet naprosto upřímný obraz jejího nitra světa, kde stíny a světlo, vyrovnanost a šílenství jdou ruku v ruce, tančíc kouzelný tanec a kde vzniká prostor pro odhalení mystéria života.

V říjnu 2013 se Nessi vrátila na západ s hluboce osobními materiály a s vizí nahrát své písně na album. A povedlo se! Ve spolupráci s producentem a filmařem Duncanem Bridgemanem, nominovaným na cenu Grammy (1 Giant Leap, Hecho En Mexico), strávila Nessi poslední rok a půl v nahrávacím studiu uvnitř malé lodě na Londýnském kanále Regents, aby album přišlo na svět.

Zastavte se
na zastávce