čtvrtek
12.04.2018
18:00 až 21:00
cena: 150/100 Kč

Drazí přátelé,
srdečně Vás zveme na přednášku Kamily Němečkové s názvem Nenáboženská spiritualita. O spiritualitě se dnes poměrně často mluví, co si ale máme skutečně pod tímto pojmem představit? Pokusíme se odpovědět na otázky: Co je spiritualita? Má jenom pozitivní formy? A jak jí prožíváme? Ovlivňují média a virtuální svět naši duchovnost? Jak můžeme rozvíjet spiritualitu u dětí? Co je psychospirituální krize a může potkat i mě? A proč vůbec je dnes potřeba o spiritualitě mluvit?

Přednáška se uskuteční v prostorách Plzeňské Zastávky 12. 4. 2018 od 18:00.
Vstupné na místě: 150,-
Vstupné v předprodeji: 100,-

Mgr. et Mgr. Němečková Kamila PhD.,
česká kulturoložka a právnička. Po ukončení Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a před následným studiem na Katedře teorie kultury pobývala osm let v zahraničí, ve Francii, Švýcarsku a v Číně. Zaměřuje se na interdisciplinární studium spirituality. Ve svých přednáškách, a textech představuje spiritualitu jako důležitou dimenzi lidské psychiky a celkového řádu věcí v kontextu současné globální krize. Pozornost věnuje zejména novým teoriím poznání plynoucích z objevů v přírodních vědách. Dlouhodobě se také zabývá individuačním procesem a snovou symbolikou. V rámci uvedených témat se věnuje i poradenství. V roce 2016 vydala první knihu Kapitoly k nenáboženské spiritualitě.

Pokud si chcete zakoupit vstupenku, pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat na mail anima.mundi.plzen@gmail.com Vaše křestní jméno a příjmení, k tomu připojit název přednášky, datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili.
Na to Vám platbu potvrdíme a zapíšeme si do seznamu.
U vstupu pouze nahlásíte své jméno.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250030/3030
Mail, na který zašlete informace k platbě: anima.mundi.plzen@gmail.com

Zastavte se
na zastávce