čtvrtek
29.08.2019
17:30 až 19:30
cena: 190 Kč
nutná rezervace

Jsou nějaké minulé životy? Zážitky světla v klinické smrti? Malé děti se na minulé životy rozpomínají! Co máme do činění s lidmi, kterými jsme obklopeni? Souvisí naše iracionální strachy s minulými životy? Proč mají v regresi i lidé, kteří na minulé životy nevěří, zážitky z jiné doby a jako zcela jiný člověk?

Každá naše zkušenost je kamínek v mozaice. Sbíráme tyto kamínky a skládáme nikdy nekončící mozaiku, které se říká Život.
Vždycky se rodíme s nějakým úkolem, který jsme si vybrali, a s tím se v životě potýkáme. Někdo si naloží, možná proto, že je silný, že se chce naučit více věcem, těch úkolů víc a jiný méně.

Neseme si s sebou moudrost a poznání, kterého jsme dosáhli v minulých životech, stejně jako si s sebou neseme i „závaží“ – situace, se kterými jsme si nedokázali poradit a se kterými se budeme setkávat znovu v současném životě.

Součástí tohoto semináře je cvičení s energií, abyste se mohli dotknout toho, co pouhým okem není vidět. Pro účastníky je možná i technika, při které je možno nahlédnout kým jsem byl a co mám za úkol v tomto životě.

Vstupenky získáte pře přihlášení online formulářem tady. Pro vážné zájemce navazuje 8 dílný kurz MINULÉ ŽIVOTY aneb REGRESNÍ TERAPIE JAKO CESTA.

Zastavte se
na zastávce