neděle
23.02.2020
16:00 až 18:15
cena: 250 Kč
nutná rezervace

Přijměte pozvání stát se součástí „MANDALA MUSICAL – HUDEBNÍ MANDALY“ – koncertu všech zúčastněných, založeném na vedené improvizaci. Prostoru, kde rozpouštíme hranice mezi hudebníky a publikem a vítáme kouzlo přítomného okamžiku. Toto spontánní metoda tvorby může v každém z nás otevřít na různých úrovních sebeobnovující a léčivé energie, a zároveň je příležitostí společně sdílet chvíli meditace, radosti a požehnání všem cítícím bytostem v daném momentu planetární přeměny.
Společně budeme zpívat verše a hlasové smyčky za doprovodu živé hudby – Devu bude doprovázet Honza Kuželka – a občas vyzveme k pohybu naše těla. Není potřeba žádných předchozích zkušeností, všichni jsou vítáni.

O DEVĚ BAUMBACH

Deva je tvůrkyní Hudební Mandaly, která je interaktivním obřadním koncertem. Provází také kruhové tance univerzálního míru na mezinárodní úrovni (INDUP). Je rovněž spolutvůrkyní ženských setkání Waking Woman v Mexiku a Evropě (WW letos proběhne v létě také v ČR). Provází rovněž retreaty posvátných umění, které používají tanec a hudbu jako nástroje pro vnitřní rozvoj. Deva vyučuje přes 10 let a doprovází ceremoniemi požehnání, které podporují rodiny v jejich přechodových obřadech. Nabízí své aktivity, aby posílila komunitu a kultivovala vědomí skrze tvořivou přítomnost, neboť v tom nachází společný jazyk, který překonává kulturní bariéry. Součástí jejího vzdělání je lidský hlas, divadelní hlas a techniky zpěvu, tance, hudby, hatha joga, sufismus a zenová meditace.
Deva je milovnicí a podporovatelkou krásného života na Matce Zemi.

Více informací na www.mandalamusical.org

ORGANIZAČNÍ INFO K SETKÁNÍ NA ZASTÁVCE
15:45 prostor otevřen pro Váš příchod
16:00 zahájení Mandala Musical
18:15 ukončení Manala Musical
následovat bude posezení v prostoru Zastávka pro sdílení zážitků i jídla, pro všechny, kdo budou chtít (pro tento případ prosíme přineste něco malého na společný stůl)

Na místě je možno zakoupit si teplé i studené nápoje.

Doporučená odměna průvodkyni: 250 Kč
(dle osobního uvážení možno přispět více)

Kvůli kapacitě prostoru doporučujeme si rezervovat svoje místo předem.

REZERVACE/DOTAZY: vladislavaboudova@almadelaevents.com

Zastavte se
na zastávce