sobota
17.10.2020
10:00 až 17:00
cena: 1100 Kč
nutná rezervace
energie-orgonu@seznam.cz

Blíží se čas podzimu a zimy, kdy se po večerech rozsvěcují svíčky a v teplech domovů usedáme k čaji a v mnoha případech i k tvoření. Pojďme spolu strávit tuto sobotu společně, kdy si uděláme příjemný den v duchu uzlů.

Naučíme se techniku macramé/drhání, která spočívá ve shluku uzlíků, které jsou pravidelně uspořádány, tak aby vytvářely vzor. Tato technika je známá již ze starověku a postupně nabývá znovu na oblíbenosti, zejména ve stylu boho a hippie.

Po zvládnutí několika základních uzlů lze vytvořit širokou škálu všemožných vzorů a fantazii se meze nekladou. Nejčastěji se v současné době tato technika používá na výrobu dekorací do bytu i na svatby a také šperků. My se budeme učit vytvořit lucerničku, která udělá jistě radost jako příjemná dekorace v zimních časech.

V první části kurzu se naučíme základní typy úvazů, a druhá část bude věnována tvorbě lucerniček. Kladu důraz, abyste se techniku doopravdy naučili a po kurzu byli schopni tvořit i nadále.

V ceně kurzu je veškerý materiál a hotový výrobek si odnesete domů. S sebou potřebujete pouze dobrou náladu.

Jsem Aneta a workshopem vás budu provázet. Ruční tvorbou se zabývám od dětství a nikdy jsem nepřestala tvořit. Mám za tu dobu zkušenosti s mnoha výrobními technikami a také oplývám téměř 🙂 nekonečnou trpělivostí, jak při výrobě, tak i při učení. Ráda pracuji s minerály a pod rukama mi vzniklo mnoho energetických šperků i dekorací. Macramé mě uchvátilo svou jednoduchostí a magickou symbolikou uzlů.

Kontakt a prezentace tvorby zde: https://www.facebook.com/dareckyamonet, https://www.facebook.com/energieorgonu

Přihlášky na emailu energie-orgonu@seznam.cz

Mailem vám poté zašlu platební údaje.
Místo v kurzu máte po zaplacení kurzovného.
Cena 1100,-

Zastavte se
na zastávce