čtvrtek
12.03.2020
18:00 až 20:00
cena: 100/150 Kč
nutná rezervace

Pár měsíců po narození mé milované dcery jsem měl sen. Ve snu jsem vcházel do pokoje, otevřel dveře a spatřil na podlaze obrovského hada stočeného do spirály. Uprostřed hadí spirály seděla má dvouměsíční dcera a hleděla na mě s hlubokým klidem v očích. Prohlédl jsem si hada a viděl, jak na mě zírá svým tajemným pohledem. Byl to tentýž had, který mě navštěvoval od dětství ve snech a vizích. Jeho přítomnost vždy ohlašovala významné životní události.  Nedávno jsem snil, jak pluji ve vodě spolu s hadem a krokodýlem.  Tehdy se mi had ukázal ve snech naposledy, za to krokodýl se objevil poprvé a od té doby mě stále provází.  Co to znamená? Proměnil se had v krokodýla? Co byl tento had zač?
Byl projevem instinktu/archetypu a proměny libida, jak tvrdí analytická psychologie? Nebo byl duchovním průvodcem? Snad silovým zvířetem?
Netuším, vím jen, že je namístě, chápat numinózní bytosti ve snech jako bohy. Neboť si zaslouží patřičnou úctu a pokoru. Jen tehdy, když k nim přistupujeme s úctou, nasloucháme jim a necháme se vést, dosahuje náš život náležitých změn.

Miluji ve snech zvířata, neboť cítím, že sním o Zemi v sobě, o Přírodě s veškerou její moudrostí.
Proto jsem se rozhodl uskutečnit přednášku o zvířatech ve snech.
Podíváme se na jejich psychologický a mytologický význam. Vyzdvihneme nejznámější snová zvířata a pokusíme se osvětlit, jak tyto průvodce chápaly domorodé kultury.
………………………………………………………………………………
Pokud si chcete přednášku předplatit,
pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat na mail anima.mundi.rezervace@gmail.com Vaše křestní jméno a příjmení, místo a datum přednášky, k tomu připojit datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili.
Na to Vám platbu potvrdíme a zapíšeme si do seznamu.
U vstupu pouze nahlásíte své jméno.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250030/3030
Cena vstupenky v předprodeji: 100,-
……………………………………………………………………………………………
Vstupné na místě: 150,-

Zastavte se
na zastávce