neděle
13.12.2020
9:00 až 14:00
cena: 1250 Kč
nutná rezervace
hanka.cestouajurvedy@gmail.com

Láká vás pestrobarevnost a vůně koření? Chcete se dozvědět více o jeho léčebných účincích? Rádi byste obohatili svou kuchyni novými druhy koření? Přidejte se k nám na workshop o koření na Zastávce!

Když jsem před lety díky ájurvédě objevila pro mě zcela nové druhy koření, jako by se mi otevřely dveře do nového světa. Daleko barevnějšího!
Ne nadarmo se říká „okořenit“ si život.

✔️ CO SE NA KURZU DOZVÍM?
Budeme vařit a objevovat vůně a chutě ájurvédského koření. Dozvíte se, jak je používat – v kuchyni i léčebně. Povíme si o jeho účincích a jak jej uchovávat. Budeme popíjet čaje z koření a řekneme si, na co a kdy jsou takové čaje vhodné. Společně si uvaříme výborný OBĚD DLE ÁJURVÉDSKÝCH PRINCIPŮ – jak jinak než s kořením.

✔️ PRO KOHO JE KURZ URČENÝ?
Kurz je pro všechny, kteří rádi vaří, chtějí si obohatit svou kuchyni novými druhy koření a zároveň prospět svému zdraví.

✔️ CENA
1250 Kč po přihlášení do 1.11.

V ceně jsou zahrnuty:
– písemné materiály
– koření a ingredience na společný oběd a nápoje
– teoretické a praktické vedení ájurvédské výživové poradkyně
– pronájem sálu

✔️ JAK SE PŘIHLÁSIT
Přihlaste se na adresu hanka.cestouajurvedy@gmail.com (prosím napište své jméno, název akce a termín). Počet míst je omezený. Nevyžaduji placení předem, ale přihlášení je závazné. Pokud nebudete moct dorazit, pošlete za sebe náhradu.

✔️ CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?
hanka.cestouajurvedy@gmail.com
775 64 20 32

?️?️?️ Těší se na Vás Mgr. Hanka Svíčka zabývající se ájurvédským poradenstvím v oblasti stravy a sebepéče. Hanka absolvovala tři roky studia v Ájurvédské Gurukule v Praze pod vedením MUDr. Martiny Ziskové.

Zastavte se
na zastávce