sobota
13.07.2019
10:00 až 17:30
cena: 300 Kč
nutná rezervace

Vojtěch Franče a Lukáš Karas si pro Vás připravili program, díky němuž hlouběji nahlédneme do podstaty snů, porozumíme našemu nitru a sami sobě.
Skrze teoretický úvod se seznámíme s prací se sny a psychologickým výkladem snu, za pomoci konstelační práce si sny přehrajeme a následně, ve společném sdílení, daný vhled rozšíříme o kontext našeho života, abychom pochopili, jak se daný sen vztahuje k našim každodenním zkušenostem.
Zároveň, skrze tuto techniku, můžeme přátelštěji nahlédnout naše noční můry.
Zde se setkáme s našimi stínovými aspekty a traumatickými zážitky, abychom pochopili, jaký netušený růstový potenciál se v nich ukrývá, jaký nesou význam a jakým způsobem lze tyto aspekty smysluplně začlenit do našeho života.

Vstupné: 300,-
Cena za vlastní konstelaci na míru: 900,-
Začátek: 10.00
Konec: 17.30
Lektor: Vojtěch Franče a Lukáš Karas
………………………………………………………………………………………………….
Lukáš Karas:
Ve snaze porozumět fascinujícímu procesu duševního růstu se Lukáš Karas dlouhodobě zajímá o mytologii, hlubinnou psychologii, mimořádné stavy vědomí, umění a pohádky. Ve svých přednáškách využívá poznatky z těchto různorodých oblastí, aby se pokusil předložit mapu vnitřní skutečnosti.
Avšak nejčastěji, ve snaze osvětlit duševní obsahy, pracoval s vlastními sny. A právě skrze úsilí porozumět vlastním snům, dospěl k závěru, že práce se sny, může být tou nejrychlejší cestou k duševnímu rozvoji.

Zastavte se
na zastávce