čtvrtek
26.09.2019
18:00 až 21:00
cena: 200/250 Kč
nutná rezervace

Četli jste hodně duchovních knih? Máte za sebou desítky seminářů, workshopů, meditací a dalších technik a pořád to není to pravé? Co můžeme každý z nás tady, v 21. století udělat, abychom se posunuli dopředu na naší spirituální cestě

s použitím pradávných zkušeností a obřadů našich předků?O svoji osobní a praktickou zkušenost ze šamanské duchovní cesty, která mu, jak říká, zachránila život a vztahy, se s námi podělí Karel Fuller (59).
Karel je mužem na své spirituální medicínské cestě, tanečníkem obřadu Tance slunce. Být tanečníkem slunce je velká pocta a závazek kráčet po rudé stezce bojovníka. A to Karel opravdu žije s neoblomným záměrem, který je inspirující až nakažlivý. Prošel dlouhou cestou duchovního rozvoje, mnoha výcviky a má v sobě něco jedinečného a silného. Potřebuje jít za světlem, pravdou, léčením, propojovat. Hodně ví a umí to předat, vyprávění jsou úžasná. Vede šamanské semináře, přechodové rituály a rituály potní chýše.
Praktikuje duchovní a šamanskou cestu prérijních indiánů. Absolvoval šamanský výcvik v rámci nadace Prof. Michaela Harnera „Foundation for Shamanic Studies“ a završil ho studiem vyspělých šamanských technik. Zabývá se fenomény smrti a umírání, vede mužské kruhy. Je facilitátorem holotropního dýchání a v rámci transpersonální psychologie se již řadu let věnuje také problematice psychospirituální krize. Je členem České psychedelické společnosti.
……………………………………………………………………………………………..
Pokud si chcete přednášku předplatit, pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat na mail anima.mundi.rezervace@gmail.com Vaše křestní jméno a příjmení, místo a datum přednášky, k tomu připojit datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili.
Na to Vám platbu potvrdíme a zapíšeme si do seznamu. U vstupu pouze nahlásíte své jméno.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250030/3030
Cena vstupenky v předprodeji: 200,-
……………………………………………………………………………………………
Vstupné na místě: 250,-

Zastavte se
na zastávce