čtvrtek
17.12.2020
16:00 a 18:30
cena: 275/350 Kč
nutná rezervace
karas.roman@centrum.cz
Přednáška proběhne v omezeném počtu osob ve dvou časech od 16:00 a od 18:30! Před dvěma tisíci lety se odehrál příběh, který zásadně poznamenal kolektivní i individuální vědomí a nevědomí mužů a žen na úrovni partnerských vztahů.

Kosmická šance na smíření a harmonii pohlaví nebyla využita, v poli zůstala zvláště zrada, křivda a duchovní pýcha.Nyní stojíme ve vývojové spirále nad tímto příběhem a máme šanci jej – a sebe sama – léčit, přijmout, uvolnit a vibračně povýšit. Jaký měl být skutečný úkol Magdaleny a Ježíše? Co je stále živé a co máme propustit?
Mgr. Terezie Dubinová, PhD., je hebraistka, kulturoložka a astroterapeutka. Přednáší a vede semináře na témata židovské kultury, ženské spirituality a spirituality nového paradigmatu. Je autorkou knih mj. „Ženy v Bibli, ženy dnes“, a „Kořeny ženské spirituality: Návrat a transformace starověké moudrosti“. Aktuálně chystá k vydání novou knihu „Jak napravovat svět: Rozhovory s inspirativními Izraelci“. Více na webu www.oheladom.cz
Cena vstupenky v předprodeji 275 Kč, 350 Kč na místě!
Rezervace na: 724 785 827, nebo karas.roman@centrum.cz (po rezervaci vám budou zaslány údaje k platbě). Počet míst je omezen!

Zastavte se
na zastávce