neděle
09.04.2017
10:00 až 17:00
cena: 800-1300 Kč
nutná rezervace
kami.bolfova@gmail.com

Zveme vás na seminář pro ženy, ve kterém využijeme jarní energie probouzení, rašení a prorážení do viditelného světa. Máte-li cokoliv ve svém životě, co potřebuje podporu pro realizaci, podporu k projevení se, potom čtěte dál. Budeme se dotýkat odvahy vykročit nebo překročit limitující hranici ve vidění sebe, směrem k vašim snům, přáním, ke svému povolání, odvahu jednat ve vašich vztazích ze svých pocitů, v umění být autentická apod. Máte-li oblast ve svém životě, kde aktuálně potřebujete více odvahy, kde cítíte touhu vykročit novým směrem, kde opakovaně děláte kompromisy a kde potřebujete být více ve své síle, přijďte.

Neděle 9. 4. od 10:00 do 17:00
Vstupné: 800-1300 Kč (výši necháme na vás, v případě, že je pro vás částka vysoká, můžete požádat o individuální slevu)
Informace a přihlášky: kami.bolfova@gmail.com

Budeme pracovat na tématu vnímání svých hranic a jejich překračování ve vámi zvolené konkrétní oblasti. Budeme objevovat vaše spojence a věříme, že si odnesete jejich energii, která vás rozpohybuje a se kterou rozkvetete.
Budeme pracovat jako vždy verbálně i neverbálně ( v pohybu, tvarech, barvách, tanci, imaginaci…) a poskytovat si podporu pro uvědomění si svých hranic, jejich smyslu i pro první kroky směrem k vaší větší plnosti. Budeme si zároveň svědky svého hledání a svých prvních (třeba nesmělých) kroků…s náležitou laskavostí.

Průvodkyněmi vám budou Kamila Bolfová a Helena D. Šimicová, ženy, které stále znovu překračují nejednu hranici.

Kamila Bolfová (antropoložka, terapeutka, facilitátoka skupinových procesů, výcvik v oblasti navigace k povolání, www.processwork.cz)
Helena D. Šimicová (kundaliní jóga, meditace, výtvarno, facilitace)

Zastavte se
na zastávce