úterý
21.08.2018
17:00 až 22:00
cena: workshop 390 Kč / koncert 150 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Seshen a Michal Wróblewski se potkali v roce 2014 v Oslu na hudební akademii, kde Seshen studovala interdisciplinární program zvaný Freemover a Michal magisterský program na oddělení improvizované hudby a jazzu. Od začátku spolu tvořili v různých uskupeních (např. Michal Wróblewski Ensemble) a po krátké době začali také vystupovat v duu.
Pracují s hlubokým prožitkem zvuku, zkoumají jeho možnosti a struktury, zaměřují se na tělesnost a pomocí soustředěné a citlivé interakce ohledávají své možnosti skrze dvě těla – dva nástroje.

DUO SESHEN/WRÓBLEWSKI (JAP/CZ)
17:00 – 20:00 pohybově-hudební workshop
20:30 koncertní vystoupení

Na Zastávce nabídnou společný pohybově-hudební workshop a koncertní vystoupení. Lze se účastnit pouze jedné akce. Při účasti na workshopu bude navazující koncert zdarma!

Workshop: 390 Kč, přihlášky na: simicova.h@seznam.cz
Koncert 150 Kč (platba na místě)

————————————————————————————
Seshen je zpěvačka, tanečnice a performerka narozená v Japonsku, v současnosti žijící v Norsku. Během svého života vystřídala jako umělkyně několik scén jako například Berlín, Vídeň, New York nebo San Francisco, v současné chvíli sídlí v Oslu, kde tvoří s místními umělci a vede taneční workshopy. Kromě svého sólového projektu, spolupracuje s americkým trombonistou Benem Gernsteinem nebo norským klavíristou Christianem Wallumrodem, pravidelně vystupuje a vede workshopy po celém světě.
http://www.seshenarts.com

Michal Wróblewski je skladatel a saxofonista žijící v Praze. V Čechách vede několik těles: E Converso, Swomp, Janoušek-Wróblewski Quartet a Nejtek-Klápště-Wróblewski , kromě svých českých projektů hraje v kapelách (KIAP, Michal Wróblewski Ensemble, Mooyh nebo Transitory Museum of Minds) , jejichž členové z převážné většiny sídlí v Oslu. S těmito projekty vystupoval a vystupuje v Čechách, Norsku, ve velké části Evropy, ale i v Japonsku, Zimbabwe,Malawi, Uzbekistánu nebo New Yorku.
http://wroblewski.cz

Zastavte se
na zastávce