sobota
02.02.2019
10:00 až 14:00
cena: 290 Kč
nutná rezervace
sa.walter@seznam.cz

Přijďte si v předvánočním čase zarelaxovat a vyrobit jednoduchou originální tašku nebo psaníčko pro sebe nebo pro někoho koho máte rádi. Šít nemusíš umět, to se naučíš na dílně, kterou vede Šárka Walterová!
Počet lidí na workshopu: max. 6
Cena: 290,-Kč (bez látky a komponentů)
(platba na místě nebo předem na účet)
Přihlášky a bližší informace: sa.walter@seznam.cz

Psaníčko budeme tvořit podle připravené střihové šablony, látku lze mít vlastní a nebo si na místě vybrat, několik druhů materiálů bude k dispozici. Psaníčko, je tou -na šití- lehčí variantou, ale výsledek může být značně překvapivý. Bude to kombinace šití na stroji a přišívání v ruce. Do otvoru psaníčka budeme všívat kovový komponent, který bude sloužit jako profesionální a krásný uzávěr/otvírání. Bude zde prostor na ozdobnou výšivku nebo aplikaci třeba i s použitím korálků.
Budete koukat, je to dárek jak vyšitý!
Druhou variantou je jednoduchá a originální taška s kapsou. Můžete si vybrat náročnost, která Vám bude sedět, budou připravené ukázky a vzorníky různých možností řešení kapes. Tady už se bude trochu více šít na stroji. Zdokonalíte se v základech šití a navíc si odnesete něco, co pak budete možná každý den používat.
Není nad krásný a zároveň praktický doplněk!

Vlastní materiál s sebou + máte-li jehly, nitě, nůžky, případně vlastní šicí stroj. Pokud nemáte, nevadí: nitě, jehly, špendlíky, křídy, nůžky, korálky, bavlnky na vyšívání, lepidlo, ostatní příslušenství a stroj bude k dispozici na místě!

Varianty textilních materiálů budou na místě za poplatek od 40-180,-Kč/ks, kovové komponenty k psaníčkům budou na místě za poplatek od 50-90,- Kč/ks.

O Šárce:
„Dílo má duši a hodnotné je tehdy, když do něj umělec vloží kus svého srdce.“
Šárka vystudovala Střední uměleckou školu textilních řemesel v Praze a obor fashion design a konceptuální umění na FDULS, ZČU v Plzni. Absolvovala studijní stáže v Rakousku a Španělsku a pracovní stáže v několika módních salonech v ČR.  Momentálně se věnuje tvorbě šatů na míru, podle přání a snů objednavatelek, kterými jsou hlavně nevěsty a maturantky.
Důležité je pro ni, aby se výsledek blížil představě vysněných šatů co nejvíce, správně zvolený materiál, perfektně padnoucí střih na konkrétní postavu, příjemný pocit v šatech a spokojenost nositelky.

profil na fb:
https://www.facebook.com/sarka.walterova.1
web:
http://sarkawalter.wixsite.com/fashion-designer

Zastavte se
na zastávce