neděle
08.12.2019
13:30 až 17:30

A po roce jsme opět tady. Již počtvrté vás zveme na charitativní bazárek na podporu opuštěných pejsků a ostatních zvířátek. Jak již datum napovídá, bazárek bude probíhat znovu ve vánočním duchu.

Opět budete mít možnost pořídit celou řadu home made výrobků a samozřejmě také originální a stylové kousky oblečení, které jinde nenajdete. Přijďte udělat radost sobě či svým blízkým koupí vánočního dárku a zároveň přispět na dobrou věc .
Nebojte se s sebou vzít své čtyřnohé miláčky, které vždy rádi uvidíme a i pro ně budeme mít něco dobrého na zub.

!!! VEŠKERÝ VÝTĚŽEK Z BAZÁRKU PŮJDE NA KONTO TĚCHTO ORGANIZACÍ:

<<<ZÁCHRANKA PRO ZVÍŘATA, Z.S.>>>
Více info o této organizaci, která pomáhá všem zvířátkům v nesnázích bez rozdílu a je pod patronací pana Petra Prokeše, najdete zde:
http://odchytykvk.cz/zachranka-pro-zvirata-z-s/
https://www.facebook.com/zachrankaprozvirata/

<<<FORDOGS z.s.>>>
Organizace, která se zaměřuje především na pomoc a podporu chlupáčů v ohrožení, odebraným pro týrání, bez domova a o které se obětavě stará paní Bára. Více info zde:
www.fordogs-spolek.cz
https://www.facebook.com/pomocpsumvnouzi/

A co u nás můžete konkrétně pořídit? Sledujte událost a naší FB stránku, kde vám budeme postupně odtajňovat lákadla pro letošní rok.

Jako vždy se u nás i dobře najíte, opět pro vás napečeme spoustu sladkých i slaných dobrot, nebude chybět i veganské mlsání, takže si na své přijde opravdu každý. Zapít to budete moci čajem, kávou nebo třeba svařákem 🙂

Vstupné je dobrovolné a na každého u vstupu čeká šálek čaje zdarma, samozřejmě do klasického hrnečku, protože myslíme ekologicky a jeden z našich cílů je nezatěžovat životní prostředí zbytečným odpadem 🙂

Jako vždy bude součástí bazárku i sběrné místo určené k darování věcných darů jako jsou kvalitní granule, konzervy nebo pamlsky (vše, co pejsci potřebují, najdete na stránkách organizací a my vám to také ještě připomeneme ?). Mimoto bude na místě kasička, kde budete moci také přispět libovolnou částkou na zmíněné organizace.

Zastavte se
na zastávce