neděle
02.12.2018
13:30

Už potřetí vás zveme na charitativní bazárek na podporu opuštěných pejsků a kočiček. Tentokrát bude bazárek probíhat ve vánočním duchu. Kromě oblečení zde budete moci vybírat z celé řady home made výtvorů a výrobků darovaných plzeňskými dílničkami. Přijďte udělat radost sobě či svým blízkým koupí vánočního dárku a zároveň přispět na dobrou věc.

Jako bonus si budete moci na našem bazárkovém workshopu vyzkoušet zdobení perníčků a čeká na vás také spoustu domácích dobrot. A tentokrát budou u nás moci „mlsat“ i vaši čtyřnozí kamarádi, tak se je nebojte vzít s sebou.

VEŠKERÝ VÝTĚŽEK Z BAZÁRKU PŮJDE NA KONTO TĚCHTO ORGANIZACÍ:

AZYL TYLDA z.s.
Více info o této organizaci, která se zaměřuje především na pomoc psím a kočičím seniorům, najdete na těchto stránkách:
https://www.azyltylda.cz/
https://www.facebook.com/azyltylda/

ŠANCE PRO JEJICH ŽIVOT z.s.
Organizace, která se zaměřuje především na pomoc a podporu chlupáčků v ohrožení, bez domova, strádajícím. Více info zde:
https://sance-pro-jejich-zivot-z-s.webnode.cz/
https://www.facebook.com/SanceProJejichZivot/

Co u nás můžete pořídit? Sledujte událost a naši FB stránku, kde vás budeme postupně informovat, nač se těšit.

Jako vždy se u nás i dobře najíte, opět pro vás napečeme spoustu sladkých i slaných dobrot, které budete moci zapít čajem, kávou nebo třeba svařákem.

Součástí bazárku bude i sběrné místo určené k darování věcných darů jako jsou kvalitní granule, konzervy nebo pamlsky (vše, co pejsci potřebují, najdete na stránkách organizací). Mimoto bude na místě kasička, kde budete moci také přispět libovolnou částkou na zmíněné organizace.

Vstupné dobrovolné a na každého u vstupu čeká šálek čaje zdarma.

Zastavte se
na zastávce