neděle
27.05.2018
13:00 až 18:00
cena: 15 Kč

Opět vás zveme na charitativní bazárek na podporu opuštěných pejsků a tentokrát i kočiček. Přijďte se pobavit, pořídit si hezké kousky do vašeho šatníku a zároveň přispět na dobrou věc.

Jako bonus vám tentokrát v rámci programu od 16:30 nabídneme promítání s autogramiádou knihy Honzy Drobného, který se svým zachráněným psím parťákem Tekym procestoval kus světa! Honza s sebou přivede i svou psí smečku, takže se máte nač těšit 🙂

!!! VEŠKERÝ VÝTĚŽEK PŮJDE NA KONTO TĚCHTO ORGANIZACÍ:

<<<RAFAEL O.P.S.>>>
Více info o této organizaci, obětavé paní Ivě Volkové a její pomoci opuštěným a týraným pejskům najdete na těchto stránkách:
https://www.rafael-ops.cz/
https://www.facebook.com/rafael.ops.5/

<<<SRDEČNÍ ZÁLEŽITOSTI – z.s.>>>
Organizace dočasné péče, která spolupracuje s útulky a pomáhá týraným a odebraným pejskům a také kočičkám znovu objevit radosti života a najít milující domov. Více info zde:

https://www.srdcovky.eu/
https://www.facebook.com/srdecni.zalezitosti/

Co u nás můžete pořídit:
– stylové kousky do vašeho šatníku
– šperky vč. handmade výrobků
– obrazy
– a plno jiných zajímavých věcí 🙂

Budete si u nás moci dát i výborné občerstvení či kávu, čaj a domácí limonády 🙂

Symbolické vstupné: 15 Kč (součástí vstupného je i poukaz na nápoj dle vašeho výběru 🙂 )

Součástí bazárku bude i sběrné místo určené k darování věcných darů jako jsou kvalitní granule, konzervy nebo pamlsky (vše, co pejsci potřebují, najdete na stránkách organizací). Mimoto bude na místě kasička, kde budete moci také přispět libovolnou částkou na zmíněné organizace.

Zastavte se
na zastávce