pátek
06.03.2020
08.03.2020
18:00
nutná rezervace

S velkým potěšením vás zveme na workshop s ADOU ROSIN – diplomovanou arteterapeutkou izraelského původu. Tentokrát na téma Rytmus je všude kolem nás. Rytmus je všude kolem nás, je přirozenou součástí našeho života. Je pro nás dobře známý, avšak v dnešní době těžko uchopitelný.
V přírodě nacházíme rytmus v podobě střídání dne a noci, střídání ročních období a stejně tak nacházíme rytmus v nás, v dechu, v tepu srdce, v řeči, v chůzi. Rytmem jsme s přírodou spojeni a vzájemné působení nás vede k vědomému vnímání ročního koloběhu a vnímání života samotného.
Jakmile je však rytmus narušen, může se projevit nemoc, nesoulad, který nás ze spojení se světem vytrhává a tak ztrácíme životní síly a schopnost toto spojení se světem vnímat a prožívat. V rytmu se nachází léčivá síla, harmonie, která v nás rozvíjí cit pro krásno.
Skrze umění, tvorbu a pozorování se budeme snažit poznávat a nacházet rytmus. Budeme hledat, jak jej opět vnést do našeho života, aby nás nesl a udržoval ve spojení s harmonií a krásou.

Arteterapie propojuje sebevyjádření s uměním, tvořivost se specifickými potřebami jednotlivce nebo celé skupiny. Budeme používat arteterapeutické techniky pro samostatnou práci, pokud budete mít zájem, můžeme pracovat i skupinově. Žádná předchozí zkušenost s tvorbou nebo arteterapií není nutná.

Rezervace místa: kami.bolfova@gmail.com
Cena: 2300,- do 21. 2. 2020 !!! Později 2600,- Kč.
Materiál je v ceně, individuální sleva možná dle domluvy!
Informace k platbě obdržíte po přihlášení.

O lektorce:
Ada studovala umění a speciální pedagogiku v Izraeli (Kaye College for Education, Beer Sheva), poté v Německu (College for Art Therapy, Blaubeuren) pokračovala ve studiu arteterapie. Má bohaté terapeutické zkušenosti při práci v sociálních zařízeních zejména s lidmi s mentálním postižením a na klinikách v mnoha zemích (Velká Británie, Německo, Švýcarsko, Izrael. Momentálně Žije a pracuje v Čechách. V současné době se věnuje lektorování, vedení kurzů a individuální terapeutické práci. V Akademii Tábor vyučuje předmět Arteterapie, je vedoucím oboru Arteterapie.

Zastavte se
na zastávce