čtvrtek
21.11.2019
18:00 až 20:00
cena: 100/150 Kč
nutná rezervace

Lidé s narcistickou poruchou osobnosti, jinak přezdívaní „energetičtí upíři“, nás lákají na návnadu dokonalosti a absolutního porozumění, aby v nás vzbudili důvěru. Poté nás zneužijí jako zdroj duševní energie. Oběť takového člověka trpí úzkostmi, pocity viny a studu. Trpí i když je odchod od narcise velmi těžký.
Cílem mé přednášky je rozšířit povědomí o lidech, jejichž chování je podmíněno psychickou poruchou – narcismem. Každý z nás se s nimi potkal. Někteří z nás se však ocitli v pasti narcistického zneužívání někým blízkým.

Na přednášce si povíme:
– Jaké jsou tváře narcisů,
– Jak se v tomto světě objevili,
– Jaké triky na nás mají připraveny (bude následovat praktické cvičení – Najdi narcise),
– Kdo se stává obětí narcisů,
– Jak se dostat ven z koloběhu narcistického zneužívání a zahojit své trauma.

Anna Mykhalchuk:
Jsem člověkem kterému poznání z psychologie zjednodušuje život a přináší radost. Pro svou první přednášku jsem zvolila téma narcismus, jelikož jsem se stala obětí tohoto jevu. To co vám chci sdělit mi otevřelo cestu k uzdravení a cítím potřebu tuto znalost předávat dál.

………………………………………………………………………………………………
Pokud si chcete přednášku předplatit,  pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat na mail anima.mundi.rezervace@gmail.com Vaše křestní jméno a příjmení, místo a datum přednášky, k tomu připojit datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili.
Na to Vám platbu potvrdíme a zapíšeme si do seznamu.
U vstupu pouze nahlásíte své jméno.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250030/3030
Cena vstupenky v předprodeji: 100,-
……………………………………………………………………………………………
Vstupné na místě: 150,-

Zastavte se
na zastávce