neděle
17.06.2018
19:00 až 21:00
cena: 190 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Koncertní vystoupení Petra Havlana. Je mi opět potěšením navštívit krásny prostor vstupní haly v Plzni na Zastávce. Přivezu svou koncertní sestavu – 1 metr ručně dělaný gong z Nepálu a 3×7 čakrových tibetských mís. Celkem o vaze přes 60 kg. Vibrace a zvuky těchto nástrojů působí už dávné věky blahodárně na celý organismus a duši. Jakmile uslyšíte tyto zvuky garantuji, že se do nich zamilujete. Co vám mohu slíbit a účastníci popisují při mých koncertech – jsou vjemy uvolnění, radosti, obrazů, barev, vizí historie a přítomnosti.

Nepropásněte tuto šanci a pojďte si udělat čas pro sebe!
Cena: 190 Kč
Registrace místa na: simicova.h@seznam.cz
S sebou karimatku a deku, podlaha je v hale chladná!

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.