úterý
18.02.2020
19:00 až 21:00
cena: 150 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Léčebný poslech zvuku tibetských mís, handpanu, gongu a dalších nástrojů… představení nástrojů a integrace prožitků s Jaroslavem Lepeškou a Michalem Krejčím.

Co zažijete:
• reflexní terapie nohou velkou tibetskou mísou,
• slovo o působení tibetských mís bez příkras,
• představení handpanu a deštného sloupu,
• relaxační poslech (meditace) za zvuku tibetských mís a handpanu (občasný doprovod deštného sloupu),
• integrace zážitků z relaxačního poslechu (meditace).

Více na: www.relaxxxl.cz

Cena: 150 Kč
Přihláška na: simicova.h@seznam.cz (počet míst je omezený)
Další termíny, vždy úterý od 19:00: 17. 3., 14. 4., 19. 5., 16. 6.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.