čtvrtek
25.05.2017
19:00
cena: 120 / 80 Kč

„Hudba je pro nás možnost zastavení a kontem­place. Je to jako cesta do našich srdcí, duší skrze zvuk…spočinutí, prolínání, naslouchání, let… Noření se do vnitřních příběhů i dotek ticha.“
Zuzka a Matteo se potkali v prosinci 2015 v Římě, zkusili spolu hrát a vznikl projekt Sonar Dream. Zu hraje na cello a zpívá a Matteo hraje na perkusivní nástroje, flétny, didgeridoo a handpan Deep Sky od Marco Della Ratta. Zuzka se k cellu dostala náhodou v šesti letech a od té doby jí doprovází na cestě Životem. Zkusila si různá dua, tria, rockovou kapelu i 20 let v orchestru a teď objevuje nové možnosti sama s nástrojem a svým hlasem. Matteo pochází z Itálie, a je to multiinstrumentalista samouk. Věnuje se kromě hudby i osteopatii a hudebním pořadům na relaxaci a harmonizaci Metodo Harmony. Má taneční projekt Ipnoteka. Cestuje hodně po Itálii, studoval v Africe a podíval se do různých koutů světa.

 

Zu Cello Šebková a Matteo de Filippi,
Sonar DreAm /ČR, IT/

25. 5. od 19:00 hodin
Cena 120 / 80 Kč
Plzeň zastávka, Přeštická 4

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.