úterý
24.10.2017
18:00 až 19:30
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Prožitkový seminář s Karolinou Beyond! Posvátné písně otevírají srdce a zklidňují mysl, očišťují naši duši, dávají sílu a harmonizují nás. Na semináři si zazpíváme a naučíme se písně z různých tradic – indické a tibetské mantry, písně živlů, indiánské, písně z Taizé aj. Cílem je radost ze zpěvu, prožitek, spojení sama se sebou, společné vyladění. Není potřeba umět zpívat. S sebou, máte-li, přineste nástroje – bubny, tibetské misky, zvonky atd.

Přihlášky na: simicova.h@seznam.cz, cena dílny: 150 Kč
Na dílnu navazuje koncert Karoliny Beyond / Inner Voice 
20:00 – 21:00, vstupné 100 Kč. V případě zájmu o dílnu i koncert cena pouhých 200 Kč!

Karolina Beyond je česká zpěvačka, její cesta je cestou duše. Prošla od klasického zpěvu přes jazz, zpěv manter až k její autentické hudbě, která vychází přímo ze srdce. Vystupuje občas samostatně s hudbou Petra Piňose, v současné době ale nejčastěji zpívá s klávesistou Tomášem Prokopičem v jejich novém projektu Plynutí. www.karolinabeyond.com

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.