neděle
07.07.2019
09:00 až 16:00
nutná rezervace
eva.krausova75@gmail.com

Udělejte to nejlepší pro zdraví vašich očí a objevte nové způsoby dívání se na svět i na sebe!

Náplň kurzu:
● anatomie a fyziologie zrakového systému jednoduchou a srozumitelnou formou
● testování zraku a kvality vidění
● techniky na zlepšení cirkulace a na uvolňování oblasti kolem očí (nutná podmínka pro zlepšení zraku)
● příjemné a zábavné cviky, které působí příznivě na relaxaci a regeneraci zrakového systému
● praktické rady jak zavést cvičení do denního režimu a jak změnit nevhodné návyky, které škodí nejen zraku ale i tělu

Na kurzu získáte:
Informace o souvislostech a příčinách očních vad a dalších těžkostí v souvislosti se zrakovým systémem. Naučíte se cviky, které napomáhají zlepšení stavu očí u mnoha problémů a to se zaměřením na vaši konkrétní potřebu. Dozvíte se jak zakomponovat cvičení do běžného života aby se staly zábavou.

Kurzem vás provedou: Dita Vávrová a Eva Krausová
certifikované lektorky zlepšování zraku přirozenou cestou
Vezměte si pohodlné oblečení i na vycházku, psací potřeby, podložku na psaní a malé zrcátko. K dispozici bude kuchyňka, oběd si účastníci zabezpečují sami.

Další informace najdete na webové stránce: www.videt-lepe.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.