sobota
19.09.2020
14:00 až 18:00
cena: 500 Kč
nutná rezervace
zenyvesvesile@gmail.com

Milá Jedinečná ženo,
Chceš prožít odpoledne plné ženské energie a sebelásky? Chceš poznat hloubku svých emocí a naučit se s nimi pracovat? Chceš zjistit, co Ti brání být sama sebou, rozpustit to a udělat další krok na cestě sebelásky?

Přijmi pozvání na prožitkový seminář, kde v bezpečném prostoru budeš moci poznat více sama sebe, otevřít své srdce a podívat se na své emoce a dary, které Ti přinášejí.

Program:

Vizualizace otevření Tvého srdce
Poznej více sama sebe (karty, aroma oleje, sdílení)
Co Ti brání být sama sebou
Přijmi své emoce – jednoduché techniky, které Ti pomohou osvobodit své emoce, osvobodit sama sebe (např. Dovolení si)
Sdílení, propojení a podpora s ostatními ženami v kruhu

“Sebelásky a lásky nemůže být moc. Vždy je jí tak akorát a my se nemusíme bát dávat a brát naplno, učit se naplno, otevřít se naplno.” Učebnice sebelásky

Seminářem Tě provedou:
Petra Košťálová a Lucka Bednářová – průvodkyně autentickým životem

Cena 500,- Kč
Kapacita omezena, prosíme o přihlášení na:
zenyvesvesile@gmail.com nebo na tel. 724 660 099

Těšíme se na Tebe ?❤️ ?

Petra a Lucka

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.