pátek
21.12.2018
20:30 až 22:00
Je ČAS! Setkání vědomých lidí, kteří se chtějí skrze svoji práci a energii připojit k přírodnímu jevu návratu Slunce a zrození Ježíšovi vibrace, zde na Zemi. Společně se propojíme s vodou, jako symbolem života a symbolem pro lidské emoce.
Spojíme se také s elementem ohně. Napojíme se na další místa na Zemi, kde meditace budou probíhat. Pojďme spojit každý svůj díl tvoření a harmonizovat obraz s láskou Matky Země. Přijďte vědomě tvořit naši realitu, budoucnost Ze-mě.
Nechme staré nástroje reakce na realitu venku zemřít. Pojďme uchopit tvoření do svých rukou a přijmout zodpovědnost. Staňme se dospělými bytostmi.
Přizvěte koho můžete, ve spojení je síla násobena!

 

 

 

 

 

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.