úterý
06.10.2020
18:00 až 21:00
cena: 350 Kč
nutná rezervace
info@veronikavelehradska.cz
Chceš objevit dary své menstruace? Prožívat ji jinak než jako otravnou součást svého života? Prozkoumat téma ženské cykličnosti a cítit se lépe ve svém těle a sama se sebou ve své proměnlivosti?
Chceš si dopřát čas jen a jen pro sebe v kruhu podobně naladěných žen? Načerpat jejich podporu?
JAK TO BUDE PROBÍHAT?
Sejdeme se v Plzni na Zastávce.
Setkání potrvá 3 hodiny a bude se skládat ze dvou částí: povídání, sdílení a prožitkové části – cvičení, minirituálu, tance, tvorby nebo vizualizace.
Maximální počet účastnic je 12.
Cena: 350 Kč/ večer (platba předem na účet)
Jak se přihlásit?
Napiš mi e-mail info@veronikavelehradska.cz a odešli platbu 350 Kč předem na účet (číslo Ti napíšu do e-mailu). Tím budeš mít rezervované místo.
Pokud se chceš na cokoli zeptat, piš na info@veronikavelehradska.cz.
Budu se moc těšit
Kdo jsem?
Jsem maminkou skoro dvouleté dcery, lektorkou seberozvojových seminářů a průvodkyní na cestě životem. Miluji přírodu a přírodní spiritualitu. Věnuji se spontánnímu tanci, přechodovým rituálům a rituálům obecně, bylinkám a také aromaterapii, Bachovým esencím a kineziologii. Ráda inspiruji a provázím ženy na cestě k vědomému ženství a spokojenému životu v souladu sama se sebou.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.