pondělí
22.05.2017
16:30 až 19:00
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Cesta k pravdivému vnímání světa! Cesta ze tmy do světla… v procesu vzniku vícebarevného linorytu. Skrze prožitek, pohyb, imaginaci nebo meditaci se napojíme na naše vnitřní zdroje. Výtvarná činnost se stane prostředníkem k projevení toho, jak se vztahujeme ke světu i k sobě samým.
Dílna je součástí projektu Tvorba jako lék.

Nepotřebujete žádnou předchozí zkušenost s výtvarnou činností.
Potřebujete zájem o sebepoznávání a touhu tvořit.

Celkem 5 společných setkání v uzavřené skupině.
Pondělky 22. 5., 29. 5., 5. 6., 12. 6., 19. 6. 2017
Vždy od 16:30 do 19:00 hodin (čas lze v případě zájmu mírně posunout).
První setkání bude ochutnávkou, slouží k vzájemnému seznámení.
Možnost účastnit se pouze prvního setkání za 300 Kč.
Celý cyklus: 1250 Kč (v ceně je materiál na dílny).

Více informací na vyžádání.
Přihlášky do 18. 5. na: simicova.h@seznam.cz, 777 793 735.

Lektorka: Helena D. Šimicová (1980), vystudovala dvě výtvarné školy, ale opravdu začala tvořit až díky meditaci a osvobozujícímu kurzu védského umění. Touží zprostředkovat proces sebezkoumání, propojování smyslů a otevírání nových pohledů na svět kolem nás.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.