Naše zdravotní cvičení je určené pro ty, kteří si chtějí udržet pružné tělo a veselou mysl. Vědomé dýchání, protažení a hluboké uvolnění je přizpůsobené klientům, aby přinášelo radost z pohybu, zdraví a pohodu.

Úterý: 9:00-10:00
10 lekcí/850,-Kč, jednorázově 100,-Kč, max.12 os.
Přihlášky a další informace na tel.: 606 64 75 46 nebo sonahenigova@email.cz

Cvičením provází Soňa Henigová, masáže a léčebné terapie, více na www.sona-henigova.com

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.