pondělí 16.30 až 18:30
Náplní bude tvorba s podtextem: i cesta je cíl.
Inspiraci pro výtvarné úkoly čerpá lektorka z přírody, tradic, knih a dětských knih, hudby, pohádek a taky internetu.
Společně si vyzkoušíte rozličné výtvarné techniky a to včetně keramiky.
S sebou budou děti potřebovat svačinu, přezůvky a takové oblečení, které mohou totálně zašpinit barvami, které zaručeně nepůjdou vyprat! (postačí nějaká zástěra nebo staré triko větší velikosti).
Pro děti, které budou potřebovat pauzu v tvůrčím procesu (neb neudrží tolik pozornosti v kuse) přichystám prostor pro odpočinek na koberci s knihami, hračkami…
Budeme kopírovat školní rok, to znamená, že začneme v pondělí 12. září a první půle skončí v pondělí 30. ledna.
Druhá půle začne v pondělí 6. února a skončí v pondělí 26. června.
Cena za pololetí bude činit 2 200,- a skládá se z nájmu za prostor, cestovného, výtvarného materiálu a lektorného.
Pokud máte zájem, aby vaše dítko navštěvovalo Výtvarku, dejte mi prosím vědět mailem na: petra.plucnarova@post.cz nebo telefonicky: 607 748 692
Máte-li starší dítko nebo vám nevyhovuje den, ozvěte se, můžeme se domluvit.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.