středa
12.04.2023
16:00 až 17:00
cena: 50 Kč
nutná rezervace
petra@plzenzastavka.cz
Dramatická dílna pro děti na téma ptáci a létání. Inspirací pro naše hrátky a povídání bude tentokrát kniha o špačkovi Kamilovi, který se ve svých zájmech a dovednostech od svých sourozenců i kamarádů dost liší. Nenaučil se totiž létat! Jaké to je být ptákem, který nelítá?
A co bude dělat, až na podzim všichni poletí do teplých krajů?
Připravené aktivity pomohou dětem prožít příběh, rozvíjet kritické myšlení a tvořivou hru.
V březnu se seznámíme s Kamilem, špaččí rodinou, v dubnu budeme s touto knihou pokračovat a dozvíme se, zda Kamil do teplých krajů nakonec odletěl.
Pro děti od 4 do 6 let.
Vstup: 50 Kč (platba pouze za děti)
Své místo si rezervujte na petra@plzenzastavka.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.