pondělí
08.04.2019
18:00 až 20:30
cena: 200 Kč
nutná rezervace
hanakova.zuzana@email.cz

PRO NEMOC ZRUŠENO!

Další přednáška Zuzany Hanákové nabízí osobní příběh – prošlapanou cestu od závislosti k nezávislosti a autenticitě ve vztazích. Poukáže na kořeny, varovné signály a projevy chování v závislostních partnerských vztazích. Nastíní cestu ven ze závislosti. Bude čas i na vaše dotazy. V květnu se můžete těšit na společný workshop (rezervujte si termín v sobotu dopoledne 18. 5.).

Zuzana Hanáková se věnuje jako terapeutka a koučka oblasti vztahů (rodinných, partnerských, pracovních).

Cena: 200 Kč
Nutnost rezervace: hanakova.zuzana@email.cz, SMS 602 285 259

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.