sobota
21.09.2019
10:00 až 13:00
cena: 400 Kč
nutná rezervace
calente.masaze@seznam.cz

Srdečně zveme na setkání Zastav se na dotek. Cílem setkání je opětovně navázat kontakt samy se sebou, prohloubit vztah sama k sobě, zkoumat a znovu-objevovat to, co jsme zapomněly. Zapomněly jsme, že doteky uvolňují, prohlubují vztah k sobě i k druhým, léčí a uzdravují. Zapomněly jsme na hravost, s jakou se můžeme dotýkat, na celou škálu různých doteků….
Věřím, že nám všem doteky chybí a tím více doteky laskavé, vědomé a s plnou pozorností. Vědomé doteky nám přinášejí do života něco úžasného, ten nejdůležitější čas v našem životě, a tím časem je přítomný okamžik.
Přijďte se zpřítomnit, načerpat inspiraci, lásku a intimitu sama k sobě. Přijďte objevit něco nového. Přijďte navázat nová přátelství.

Harmonogram setkání:
– seznámení se a propojení skupiny
– uvolňovací a prožitková cvičení
– sdílení (navazujeme na tradici červených stanů, sdílení pouze mezi ženami je pro každou z nás velmi obohacující)
—————————————————————————
Rozsah: 3 hodiny
Místo konání: Plzeň Zastávka
Kapacita: 10 míst
Příspěvek: 400 Kč za osobu
Co s sebou: pohodlné oblečení (nejlépe sukni či šaty), šátek na oči

Rezervaci místa pište calente.masaze@seznam.cz nebo do sz na facebooku Calente

Těším se na naše setkání ♥
Mgr. Tereza Vejvodová
Calente – „Víc než pouhý dotek“

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.