úterý
30.04.2019
17:00 až 20:00
cena: 600 Kč
nutná rezervace
rukamaproradost@gmail.com

Na kurzu se naučíte péct zdravěji a chutněji z kvásku. Získáte rady, tipy a návody na tradiční zpracovávání nejen chlebového těsta. Motivací Vám bude ochutnávka kváskového pečiva. Odnesete si pracovní list s informacemi, aktivní kvásek na domácí pečení a vědění, které budete-li chtít, uvedete třeba i do každodenní praxe přímo u Vás doma. K upečení dobrého chleba nepotřebujete drahý kuchyňský robot a když na to přijde, tak ani ošatku. Pečení je radost a ne věda.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.