úterý
08.05.2018
18:30 až 20:30
cena: 300 Kč
nutná rezervace

Seznámení se se základními dovednostmi a nezbytnostmi, která vás povedou k samostatnému trénování hry na brumle. Je tedy vhodný pro úplné začátečníky. Dále se naučíme offbeatové techniky, intonace, dýchací cviky, a nakonec společně trochu zahrajeme.
Závazné přihlášky prosím pište na info@brumle.cz do předmětu emailu napište „WSB“ a do těla emailu „Jméno a Příjmení“ účastníků, a město konání WSB. Cena WSB je 300,-Kč/os.
V rámci vstupného máte zajištěnu půjčovací brumli Szilágyi Black Fire C, nebo Szilágyi Balance Big C. Na míště můžete brumle i zakoupit.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.