neděle
30.09.2018
16:00 až 18:00
nutná rezervace
ZaKv@seznam.cz

Krásný den drahouškové, záleží vám na vašem zdraví a přírodě? Ano, tak právě pro vás je workshop jako dělaný. Naučíte se vyrobit balzám na rty a čistící pleťovou vodu. Povíme si o výhodách domací kosmetiky a nevýhodách té komerční. Vzhledem k tomu, že jsem příznivce metody bez odpadu a bez obalu nedostanete žádné tištěné materiály. Proto si prosím vezměte zápisník a psací potřebu. Recepty a poznámky si napíšete tam.

Obecné výhody domácí kosmetiky:
1) víte co na sebe „patláte“
2) tvoření vás bude bavit
3) ušetříte penízky
4) pomáháte svému zdraví a především přírodě
5) snížíte zbytečný odpad

Workshop se koná v příjemném a rodinném prostředí Plzeňské Zastávky.
Kapacita omezena na 6 účastníků. Cena za osobu 700,- Kč.
Cena zahrnuje suroviny na výrobu 4 kusů balzámků na rty, 1 kus pleťové vody 200ml, pronájem prostorů a lektorné.
Přihlášky na workshop prosím na e-mail ZaKv@seznam.cz – vaše jméno a datum workshopu.
Pro zajištění místa je nutné uhradit zálohu ve výši 300,- Kč na účet 247649266/0300. Platbu vám obratem potvrdím a vaše místo na workshopu budete mít jisté. Zůstatkovou částku uhradíte na místě.

Samozřejmně je možné celou částku uhradit najednou.
Co potřebujete sebou:
1) poznámkový blok a psací potřebu
2) chuť tvořit a dobrou náladu
Srdečně se na Vás těším!
ZuBylinka
Bc. Květa Zábranská, DiS.
GSM: +420 773 500 444 pro informace nebo ZaKv@seznam.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.