středa
12.12.2018
17:30 až 20:30
cena: 350 Kč
Čakrování a malování pokračuje dalším dílem, kdy se budeme dotýkat zevnitř svého 3 centra solární čakr, získáte informace o čem čakra je a čeho se týká a jak ji nejlépe uzdravit a vyčistit, zkusíme si techniku k čakře se Zdeňkem Píclem. Pavlína Jančová a Pavel Černý vám poví o tom, jak lépe žít v souladu s přírodou a s minimální ekologickou stopou, přitom už samozřejmě spustí Tomáš Shejbal svou tvořivou dílnu a naučí vás další techniku, jakou lze pustit otěže své fantazie, a v tématu 3 čakry si vytvoříte mandalu – zářič vibrační pro svůj domov.

 

S sebou žluté oblečení .
Moc se na vás těšíme Zdeněk a Tomáš a Živá velryba – Pavel a Pavlína
Vstupné 350,-

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.