středa
21.11.2018
17:30
cena: 350 Kč
Čakrování a malování pokračuje dalším dílem, kdy se budeme dotýkat zevnitř svého 2 centra sacrální čakry, získáte informace o čem čakra je a čeho se týká a jak ji nejlépe uzdravit a vyčistit. Zkusíme si techniku k čakře se Zdeňkem Píclem, Pavlína Jančová vám řekne něco o tom, jak je důležité mít vztah k sobě a také jak svému tělu a své sexualitě dovolit rozkvétat, při tom už samozřejmě spustí Tomáš Shejbal svou tvořivou dílnu a naučí vás další techniku, jak lze pustit otěže své fantazie  a v tématu 2 čakry si vytvoříte mandalu – zářič vibrační pro svůj domov.

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.