sobota
08.02.2020
15:00 až 18:00
cena: 420 Kč
nutná rezervace
haroka.naramky@seznam.cz

Síla minerálních a drahých kamenů není nic smyšleného… Přijďte si užít krásné holčičí odpoledne, poslechnout si o významech a použití minerálů, jejich vhodném spojení a zjistěte, podle čeho vybrat ten „Váš“. Vytvořte si svůj vlastní jedinečný šperk anebo třeba dárek k Valentýnovi 🙂 Výběr z desítek korálků, přívěsků (včetně nerez oceli). Na každého účastníka čeká i dárek!
——————
Místo konání: Plzeň Zastávka (Přeštická 1761/4, Plzeň)
Kapacita : 14 účastníků

Cena za osobu je 420,-Kč; v ceně zahrnuto malé občerstvení (zákusek, káva, čaj, voda), náramek vlastní výroby v hodnotě cca 290,-Kč, pronájem prostor a lektorné. Délka Workshopu je 3hodiny.
V případě, že budete chtít náramků více, cena za každý další kus je 110,-Kč

Rezervace Vašeho místa posílejte prosím na haroka.naramky@seznam.cz. Vaše rezervace je platná po úhradě zálohy – 200,-Kč na účet 8959220149/5500, VS 822020. Přijatou platbu vam potvrdím, zbývající částku prosím uhraďte na místě. V připadě zrušení účasti na Workshopu do 48hodin před konáním akce je záloha vratná, převedu ji zpět na váš účet. V případě zrušení méně než 48h před konáním je vaše záloha nevratná.

S sebou dobrou náladu, nápady a případně samozřejmě dotazy k tématu 🙂

Kontakt: Kája Šašváryová, 777616120; FB Haroka

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.