čtvrtek
01.12.2022
17:00 až 19:30
cena: 710 Kč
nutná rezervace
petra@plzenzastavka.cz

Vyrobte si kosmetiku z přírodních surovin, třeba jako vánoční dárek. Kurzem vás provede Květa Brand – lektor projektu ZuBylinka. Vyrobíte si 4krát balzám na rty, 1krát tygří mast a dozvíte se základní informace z výroby kosmetiky z přírodních surovin a aromaterapie. Veškerý materiál je na místě k dispozici. Každý účastník má možnost následně s lektorem konzultovat výrobu kosmetiky z přírodních surovin.ZuBylinka je projekt, který šíří myšlenku udržitelnosti přírodních zdrojů, snižování zbytečného odpadu, ochranu Země a našeho zdraví.

V ceně workshopu je veškerý materiál/suroviny na výrobu včetně lektorného.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.